Çocuk Oyunları Hafıza Çocuklar

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 32 MB
  • Version 2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma little apple
Hafıza geliştirmek için mükemmel olan bu oyun çocukların tüm ilgisini çekecek.

Çocukların oyun oynarken bile bir şeyler öğrenmesini isteyen anne ve babalar bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Çocukların gelişimlerini destekleyecek olan bu oyun aynı zamanda çok eğlenceli.  Bilinçli ebeveynler olarak onu siz doğru şekilde doğru oyunları doğru bir biçimde oynamaya yöneltirseniz bu sizin de yararınıza olacaktır. Bu harika oyun sayesinde çocuğunuzun hafızasını geliştirin ve ona beyin antrenmanı yaptırın onu geliştirin geleceğe hazırlayın.

Çocukların özellikle sosyal yönden gelişimini sağlayan bu oyun onları bir adım daha öne taşıyacak. Verimli ve eğlenceli zaman geçirmek için üretilen bu oyunda birbirinden sevimli hayvanlar ile çocuklar bir bağ kuracak ve hayvanlara olan ilgileri artacaktır. Çocuğunuz için özel olarak hazırlanmış olan bu oyunlar oyunun hazırlayıcısı olan uzmanlar çocuğunuz için en iyisini düşünüp onun iççin en kaliteli oyunları bulmaya onların gelişimlerini en fazla destekleyici olan oyunu oynatmak için ellerinden geleni yapmışlardır. Bu oyunda da çocuğunuz kapalı kutular arkasındaki kutuları sırası ile açarak eş olan hayvanları bulmaya çalışacaktır.

Eğlence dolu olan bu oyunu sakın kaçırmayın. Çocuğunuzun hafızasını geliştiren ve ona hayatının bu önemli döneminde yardımcı olacak olan bu oyunu indirmek için daha fazla zaman kaybetmeyin hemen indirin çocuğunuzu oynamaya hemen başlasın.  

Çocuk Oyunları Hafıza Çocuklar indir